Děvčata si vytančila zlato

Ve čtvrtek 20. dubna jsme si zazávodily v tělocvičně v Komárově v pohybových skladbách, kterou již 3. rokem pořádá ŠD Komárov ve spolupráci s SK Komárovem. Naše děvčata z tanečního kroužku vybojovala nádherné 1. místo a odnesla si velmi cenný kov v podobě zlaté medaile. Velké poděkování patří děvčatům: Bereničce Moravcové, Julince Adamczykové, Elišce Pohlodkové, Alžbětce Kudelové, Amálce Kaštovské, Kristýnce Berkové, Kristýnce Rohlové, Anetce Juchelkové, Barči Melichárkové a Nikolce Nimráčkové. Děkuji za krásné sportovní odpoledne, které jsme si všechny užily.

Mgr. Veronika Lubeníková

Ve středu 15. května proběhla v Kylešovicích okresní dopravní soutěž. Zúčastnilo se 11 školních družin. Ze školní.. více
Družina si vytančila bronz
Dnes 7. května je náš šťastný taneční den, kdy jsme při opravdu velké konkurenci úspěšně vybojovali krásné 3. místo v .. více