Děvčata si vytančila zlato

Ve čtvrtek 20. dubna jsme si zazávodily v tělocvičně v Komárově v pohybových skladbách, kterou již 3. rokem pořádá ŠD Komárov ve spolupráci s SK Komárovem. Naše děvčata z tanečního kroužku vybojovala nádherné 1. místo a odnesla si velmi cenný kov v podobě zlaté medaile. Velké poděkování patří děvčatům: Bereničce Moravcové, Julince Adamczykové, Elišce Pohlodkové, Alžbětce Kudelové, Amálce Kaštovské, Kristýnce Berkové, Kristýnce Rohlové, Anetce Juchelkové, Barči Melichárkové a Nikolce Nimráčkové. Děkuji za krásné sportovní odpoledne, které jsme si všechny užily.

Mgr. Veronika Lubeníková


Podobné aktuality

Okresní dopravní soutěž
Ve středu 15. května proběhla v Kylešovicích okresní dopravní soutěž. Zúčastnilo se 11 školních družin. Ze školní.. více
Družina si vytančila bronz
Dnes 7. května je náš šťastný taneční den, kdy jsme při opravdu velké konkurenci úspěšně vybojovali krásné 3. místo v .. více
Školní e-shop opět spuštěn
Vážení rodiče, žáci současní i minulí, přátelé školy, v termínu od 7. 5. do 21. 5. 2024 bude opět spuštěn školní e-.. více
Static overlay
Chcete k nám přihlásit vaše dítě?

Poskytujeme dokonalé vzdělání pro vaše dítě každý den