Děvčata si vytančila zlato

Ve čtvrtek 20. dubna jsme si zazávodily v tělocvičně v Komárově v pohybových skladbách, kterou již 3. rokem pořádá ŠD Komárov ve spolupráci s SK Komárovem. Naše děvčata z tanečního kroužku vybojovala nádherné 1. místo a odnesla si velmi cenný kov v podobě zlaté medaile. Velké poděkování patří děvčatům: Bereničce Moravcové, Julince Adamczykové, Elišce Pohlodkové, Alžbětce Kudelové, Amálce Kaštovské, Kristýnce Berkové, Kristýnce Rohlové, Anetce Juchelkové, Barči Melichárkové a Nikolce Nimráčkové. Děkuji za krásné sportovní odpoledne, které jsme si všechny užily.

Mgr. Veronika Lubeníková


Podobné aktuality

Fotbalisté vybojovali stříbro
Dne 30. května se uskutečnil fotbalový turnaj školních družin okresu Opava, který pořádala ŠD Otická. Turnaj proběhl n.. více
Přehlídka dramatické tvorby
V úterý 23. května proběhla v Loutkovém divadle v Opavě přehlídka dramatické tvorby školních družin a klubů, kterou ji.. více
Zahradní slavnost
Přijďte s námi oslavit Den dětí. Ve čtvrtek 1. června je pro děti naší školy a jejich rodiče připraveno zábavné odpole.. více
Static overlay
Chcete k nám přihlásit vaše dítě?

Poskytujeme dokonalé vzdělání pro vaše dítě každý den