Děvčata si vytančila zlato

Ve čtvrtek 20. dubna jsme si zazávodily v tělocvičně v Komárově v pohybových skladbách, kterou již 3. rokem pořádá ŠD Komárov ve spolupráci s SK Komárovem. Naše děvčata z tanečního kroužku vybojovala nádherné 1. místo a odnesla si velmi cenný kov v podobě zlaté medaile. Velké poděkování patří děvčatům: Bereničce Moravcové, Julince Adamczykové, Elišce Pohlodkové, Alžbětce Kudelové, Amálce Kaštovské, Kristýnce Berkové, Kristýnce Rohlové, Anetce Juchelkové, Barči Melichárkové a Nikolce Nimráčkové. Děkuji za krásné sportovní odpoledne, které jsme si všechny užily.

Mgr. Veronika Lubeníková


Podobné aktuality

Advent na naší škole
Živý betlém, koledy i zabijačka. Čtvrtek 7. prosince se na naší škole nesl v duchu Vánoc.Na 1. stupni na Mírové ulici .. více
Zahráli jsme si piškvorky
Školní družina při ZŠ Otická pořádala ve středu 6. prosince turnaj v piškvorkách. Turnaje se také zúčastnili žáci naši.. více
Mikulášský aerobik stříbrný a bronzový
V pondělí 4. prosince se v Opavě ve ŠD Vrchní uskutečnila pohybová soutěž – Mikulášský aerobik. Soutěži.. více
Static overlay
Chcete k nám přihlásit vaše dítě?

Poskytujeme dokonalé vzdělání pro vaše dítě každý den