Čtyři badmintonové medaile pro naši školu

Naše škola ve spolupráci se SVČ a SK Badminton Boreček dnes uspořádala okresní kolo badmintonového turnaje pro 6. a 7. třídy. Akce se zúčastnilo téměř 40 hráčů. Všichni odehráli 6 kol, hraných na jeden vítězný set do15 míčů. K vidění byla spousta krásných badmintonových momentů. V kategorii děvčat si stříbro vybojovala Simona Hromadová (7. B) a u chlapců bodoval Jakub Fuchsík (7. C), který si odnesl bronz. V doplňkové soutěži párových disciplín navázala na medailové úspěchy bronzem mixová dvojice Simona Hromadová a Jiří Petlach (7. A). Všem hráčům děkujeme za reprezentaci školy a těšíme se v pátek na pokračování v kategorii starších kolegů z 8. a 9. tříd.

Mgr. Veronika Lubeníková a Mgr. Olga Hromadová

V zeměpisné olympiádě míříme na kraj
Dne 21. února se konalo okresní kolo zeměpisné olympiády. Naši školu reprezentovali Adam Buchta (6. B) v kategorii A, .. více
Eliška Chmelová žákem roku