Bronzová mladá zahrádkářka a floristka

Ve středu 26. dubna proběhla na Masarykově střední škole zemědělské pod záštitou Svazu zahrádkářů v Opavě soutěž Mladý zahrádkář a floristika. Naše šesťačka Elen Kubná si z ní odnesla skvělé 3. místo.

Naučit se spoustu znalostí o pěstování ovoce a zeleniny a poznávat zahradní rostliny je sice náročné, ale pro některé žáky je to zkrátka jejich koníček. Možná z nich jednou v životě budou šlechtitelé nebo velkopěstitelé zeleniny nebo ovoce. Nebo jim prostě tato krásná záliba vydrží celý život.

Ing. Vladimíra Mazalová

Pohádkáři z 8. A
Vypadá to, že naše škola je líhní spisovatelských talentů. Naši osmáci z áčka převálcovali konkurenci z celé ČR a zabr.. více
Stříbro z atletického čtyřboje