Bronzová mladá zahrádkářka a floristka

Ve středu 26. dubna proběhla na Masarykově střední škole zemědělské pod záštitou Svazu zahrádkářů v Opavě soutěž Mladý zahrádkář a floristika. Naše šesťačka Elen Kubná si z ní odnesla skvělé 3. místo.

Naučit se spoustu znalostí o pěstování ovoce a zeleniny a poznávat zahradní rostliny je sice náročné, ale pro některé žáky je to zkrátka jejich koníček. Možná z nich jednou v životě budou šlechtitelé nebo velkopěstitelé zeleniny nebo ovoce. Nebo jim prostě tato krásná záliba vydrží celý život.

Ing. Vladimíra Mazalová


Podobné aktuality

V badmintonu opět na bedně
V pátek 9. června byl odehrán druhý badmintonový turnaj pro kategorii hráčů z 8. a 9. tříd. Turnaje se zúčastnilo přes.. více
Čtyři badmintonové medaile pro naši školu
Naše škola ve spolupráci se SVČ a SK Badminton Boreček dnes uspořádala okresní kolo badmintonového turnaje pro 6. a 7... více
Pět zlatých a jedna stříbrná na atletickém čtyřboji družin
Triumfální sportovní výkony předvedli ve středu 7. června žáci školní družiny na atletickém čtyřboji školních družin, .. více
Static overlay
Chcete k nám přihlásit vaše dítě?

Poskytujeme dokonalé vzdělání pro vaše dítě každý den