Bronz v atletickém trojboji

Středeční dopoledne patřilo atletickému trojboji. Naši nejmladší sportovci porovnali své dovednosti v těchto disciplínách: běh na 50 m, skok do dálky, hod kriketovým míčkem. Celkově se našim atletům podařilo vybojovat krásné, bronzové medaile. Naši školu reprezentovali jmenovitě: Nikol Hlaváčová (2. A), Stela Kočanová (2. A), Agáta Pekárková (3. B), Justýna Mrůzková (3. A), Matěj Ryba (2. A), Oliver Halfar (2. A), Max Steuer (3. B), Šimon Januš (3. A).

Děkujeme.

Mgr. Olga Hromadová


Podobné aktuality

Vítězství v turnaji v goalballu
Chlapci 9. ročníku se zúčastnili integrovaného turnaje v goalballu (sport pro sportovce se zrakovým handicapem). Turna.. více
Lehkoatletický čtyřboj ŠD
Ve čtvrtek 13. června se konal na hřišti ZŠ Englišova atletický čtyřboj, kterého se zúčastnilo celkem 9 školních druži.. více
Naši sudokáři čtvrtí v republice
Ve středu tým našich žáků ve složení Dominik Kořistka, Vojtěch Hejátko a Samuel Doležel absolvoval celostátní finále v.. více
Static overlay
Chcete k nám přihlásit vaše dítě?

Poskytujeme dokonalé vzdělání pro vaše dítě každý den