Bronz v atletickém trojboji

Středeční dopoledne patřilo atletickému trojboji. Naši nejmladší sportovci porovnali své dovednosti v těchto disciplínách: běh na 50 m, skok do dálky, hod kriketovým míčkem. Celkově se našim atletům podařilo vybojovat krásné, bronzové medaile. Naši školu reprezentovali jmenovitě: Nikol Hlaváčová (2. A), Stela Kočanová (2. A), Agáta Pekárková (3. B), Justýna Mrůzková (3. A), Matěj Ryba (2. A), Oliver Halfar (2. A), Max Steuer (3. B), Šimon Januš (3. A).

Děkujeme.

Mgr. Olga Hromadová


Podobné aktuality

V zeměpisné olympiádě míříme na kraj
Dne 21. února se konalo okresní kolo zeměpisné olympiády. Naši školu reprezentovali Adam Buchta (6. B) v kategorii A, .. více
Eliška Chmelová žákem roku
Nejúspěšnější žáci základních škol byli dnes oceněni na opavské Hlásce. Za naši školu byla letos nominována Eliška Chm.. více
V přehazované postupujeme do okresního kola
Ve čtvrtek 15. února proběhla okrsková kola v přehazované smíšených družstev žáků pro I. stupeň ZŠ. Našemu týmu složen.. více
Static overlay
Chcete k nám přihlásit vaše dítě?

Poskytujeme dokonalé vzdělání pro vaše dítě každý den