Bronz v atletickém trojboji

Středeční dopoledne patřilo atletickému trojboji. Naši nejmladší sportovci porovnali své dovednosti v těchto disciplínách: běh na 50 m, skok do dálky, hod kriketovým míčkem. Celkově se našim atletům podařilo vybojovat krásné, bronzové medaile. Naši školu reprezentovali jmenovitě: Nikol Hlaváčová (2. A), Stela Kočanová (2. A), Agáta Pekárková (3. B), Justýna Mrůzková (3. A), Matěj Ryba (2. A), Oliver Halfar (2. A), Max Steuer (3. B), Šimon Januš (3. A).

Děkujeme.

Mgr. Olga Hromadová

V zeměpisné olympiádě míříme na kraj
Dne 21. února se konalo okresní kolo zeměpisné olympiády. Naši školu reprezentovali Adam Buchta (6. B) v kategorii A, .. více