Bramborový Mladý zemědělec

Ve středu 27. března se v prostorách Masarykovy střední školy zemědělské konalo semifinále celostátní soutěže Mladý zemědělec, která je určena pro žáky 7. až 9. ročníků ZŠ. Do semifinále se probojovali tři žáci naší školy – Tobiáš Gřešek, Anna Fajkusová a Veronika Anderschová. Nejednalo se jen o vědomostní klání, ale žáci museli předvést také praktické dovednosti (např. dojení, zručnost při jízdě s kolečkem, poznávání přírodnin, zemědělských strojů či pracovních nástrojů). V konkurenci 59 žáků získal Tobiáš Gřešek krásné 4. místo a odešel s hezkými cenami. Tobiáš byl přitom nejlepší z žáků všech zúčastněných opavských škol. Pěkný výkon předvedla i naše děvčata Anna Fajkusová a Veronika Anderschová.
Mgr. Vít Lazecký


Podobné aktuality

Vítězství v turnaji v goalballu
Chlapci 9. ročníku se zúčastnili integrovaného turnaje v goalballu (sport pro sportovce se zrakovým handicapem). Turna.. více
Lehkoatletický čtyřboj ŠD
Ve čtvrtek 13. června se konal na hřišti ZŠ Englišova atletický čtyřboj, kterého se zúčastnilo celkem 9 školních druži.. více
Naši sudokáři čtvrtí v republice
Ve středu tým našich žáků ve složení Dominik Kořistka, Vojtěch Hejátko a Samuel Doležel absolvoval celostátní finále v.. více
Static overlay
Chcete k nám přihlásit vaše dítě?

Poskytujeme dokonalé vzdělání pro vaše dítě každý den