Barevný odlesk oceněn bronzem

Máme třetí místo. Natálie Janíková z 8. A byla v pátek 7. června oceněna odbornou porotu v rámci soutěže Opavský průmysl očima dětí za svou fotografii Barevný odlesk. Pamětní list za účast ve finále již 10. ročníku této fotografické soutěže určené pro žáky 7. až 9. tříd pak patří Kláře Baierové z 7. B za její Kovářův náhrdelník. Obě práce byly pořízeny v rámci exkurze ve společnosti Hansen Electric v polovině dubna. Ceny pro naše finalistky převzal pan ředitel Aleš Moravec z rukou Josefa Vondála, ředitele Střední školy technické, která má celou soutěž pod patronací.

Mgr. Petra Moravcová

Vítězství v turnaji v goalballu
Chlapci 9. ročníku se zúčastnili integrovaného turnaje v goalballu (sport pro sportovce se zrakovým handicapem). Turna.. více
Lehkoatletický čtyřboj ŠD