Barevný odlesk oceněn bronzem

Máme třetí místo. Natálie Janíková z 8. A byla v pátek 7. června oceněna odbornou porotu v rámci soutěže Opavský průmysl očima dětí za svou fotografii Barevný odlesk. Pamětní list za účast ve finále již 10. ročníku této fotografické soutěže určené pro žáky 7. až 9. tříd pak patří Kláře Baierové z 7. B za její Kovářův náhrdelník. Obě práce byly pořízeny v rámci exkurze ve společnosti Hansen Electric v polovině dubna. Ceny pro naše finalistky převzal pan ředitel Aleš Moravec z rukou Josefa Vondála, ředitele Střední školy technické, která má celou soutěž pod patronací.

Mgr. Petra Moravcová


Podobné aktuality

Vítězství v turnaji v goalballu
Chlapci 9. ročníku se zúčastnili integrovaného turnaje v goalballu (sport pro sportovce se zrakovým handicapem). Turna.. více
Lehkoatletický čtyřboj ŠD
Ve čtvrtek 13. června se konal na hřišti ZŠ Englišova atletický čtyřboj, kterého se zúčastnilo celkem 9 školních druži.. více
Naši sudokáři čtvrtí v republice
Ve středu tým našich žáků ve složení Dominik Kořistka, Vojtěch Hejátko a Samuel Doležel absolvoval celostátní finále v.. více
Static overlay
Chcete k nám přihlásit vaše dítě?

Poskytujeme dokonalé vzdělání pro vaše dítě každý den