Atletický Pohár rozhlasu

Žáci 6. a 7. tříd se v pátek 10. května zapojili do atletické soutěže „Pohár rozhlasu“. Soutěžilo se v šesti disciplínách: běh 60 m, běh 800/1 000 m, skok vysoký, skok daleký, hod kriketovým míčkem a štafeta 4 x 60 m. Ve skoku vysokém dominovala Sofie Kociánová (7. A), která si skočila své maximum skvělým výkonem 150 cm a stala se nejlepší výškařkou v okrese. Podobnou suverenitu předvedla i ve své druhé disciplíně, hodu kriketovým míčkem, kdy svým dalším osobním rekordem 50,40 m porazila rozdílem 4 m ostatní sportovkyně. Sofii blahopřejeme k úžasným výkonům a všem našim sportovcům děkujeme za reprezentaci.

Na další sportovní klání se těší Mgr. Olga Hromadová.


Podobné aktuality

Pohádkáři z 8. A
Vypadá to, že naše škola je líhní spisovatelských talentů. Naši osmáci z áčka převálcovali konkurenci z celé ČR a zabr.. více
Stříbro z atletického čtyřboje
Další z atletických závodů, kterého se naši žáci zúčastnili, byl atletický čtyřboj. Soutěžilo se v běhu na 60 m, 600 m.. více
Okresní dopravní soutěž
Ve středu 15. května proběhla v Kylešovicích okresní dopravní soutěž. Zúčastnilo se 11 školních družin. Ze školní.. více
Static overlay
Chcete k nám přihlásit vaše dítě?

Poskytujeme dokonalé vzdělání pro vaše dítě každý den