Přes tisícovku prací bylo přihlášeno do již 31. ročníku celorepublikové soutěže Máme rádi přírodu!, kterou pořádá Hnutí Brontosaurus. Letošním tématem byla Pomoc přírodě. Naše škola si přitom odnesla hned čtyři přední místa.
V kategorii fotografie si pomyslný bronz vybojovala Klára Baierová (9. B) se svou fotkou Druhá šance, o stupínek výš se umístila Veronika Masyra (9. B) s fotografií nazvanou Malá pomoc, taky pomoc. Veronika navíc získala ještě 1. místo v kategorii Video, a to svým animovaným filmem Let.
Také v literární části jsme měli své želízko v ohni. Berenika Moravcová (4. B) uspěla se svou povídkou Jak dala zvířata lidem druhou šanci a patří jí 3. místo.
Děvčata si ceny a diplomy převezmou na slavnostním vyhlašování, které proběhne v Brně v rámci Dne dětí s Brontosaurem na začátku června.
Gratulujeme všem třem úspěšným žákyním.







