Závody v kolečkových bruslích

Naše škola se zapojila do závodu na kolečkových bruslích. Celkem 17 sportovců z řad žáků 1. – 9. tříd si poměřilo své bruslařské dovednosti na profi in-line areálu v Opavě. Úspěchy jsme dosáhli jak u závodních jezdců, tak i mezi „hobby“ bruslaři. V nejmladší kategorii kraloval Tobiáš Elbl (1. B), který si svou suverénní jízdou dojel pro první místo. U dívek vybojovala stříbrnou medaili Odeta Paterová (4. A). Mezi „hobby“ jezdci se umístila sourozenecká dvojice Nikol Hlaváčová (3. A), která dojela třetí a druhé místo bral Tobiáš Hlaváč (5. A). Pro bramborovou medaili si ve své kategorii dojel Šimon Januš (4. A). Všem sportovcům děkujeme za reprezentaci školy a skvělé výkony.

Mgr. Petra Černínová a Mgr. Olga Hromadová


Podobné aktuality

Lehkoatletický čtyřboj ŠD
Ve čtvrtek 13. června se konal na hřišti ZŠ Englišova atletický čtyřboj, kterého se zúčastnilo celkem 9 školních druži.. více
Atletický čtyřboj 4. a 5. tříd
Výborného výsledku dosáhli dnes naši hoši (4.-5. tříd) Jeroným Tengler (5. A), Tobiáš Hlaváč (5. A), Josef Petlach (5... více
Static overlay
Chcete k nám přihlásit vaše dítě?

Poskytujeme dokonalé vzdělání pro vaše dítě každý den