Žákovská rada se vydala do Prahy

Ve čtvrtek 30. května navštívili žáci naší školy opět jako každoročně Veletrh vědy v Praze, kde AVČR a další organizace populárním a zábavným způsobem informují veřejnost o činnosti vědy. Další nezapomenutelnou aktivitou byla návštěva Neviditelné výstavy. Neviditelnou výstavou se přibližuje život nevidomého člověka. Děti si vyzkoušely orientovat se bez zraku v bytě, přírodě i venku, na ulici i v baru. Akce se zúčastnili žáci, kteří aktivně pracují pro žákovskou radu. Do Prahy se jich pod vedením paní vychovatelky Jaroslavy Gabrielové a pana učitele Víta Lazeckého celkem 18.

Jaroslava Gabrielová

Další vydání školního časopisu
Představujeme Vám další vydání našeho školního časopisu a přejeme příjemné čtení. Skolni-casopis-4Stáhnout.. více
Škola ožila graffiti