Žákovská rada se vydala do Prahy

Ve čtvrtek 30. května navštívili žáci naší školy opět jako každoročně Veletrh vědy v Praze, kde AVČR a další organizace populárním a zábavným způsobem informují veřejnost o činnosti vědy. Další nezapomenutelnou aktivitou byla návštěva Neviditelné výstavy. Neviditelnou výstavou se přibližuje život nevidomého člověka. Děti si vyzkoušely orientovat se bez zraku v bytě, přírodě i venku, na ulici i v baru. Akce se zúčastnili žáci, kteří aktivně pracují pro žákovskou radu. Do Prahy se jich pod vedením paní vychovatelky Jaroslavy Gabrielové a pana učitele Víta Lazeckého celkem 18.

Jaroslava Gabrielová


Podobné aktuality

Další vydání školního časopisu
Představujeme Vám další vydání našeho školního časopisu a přejeme příjemné čtení. Skolni-casopis-4Stáhnout.. více
Škola ožila graffiti
Jeho práce znají všichni občané Opavy.  Prochází kolem nich v Městských sadech, v Kateřinkách, na Jasel.. více
Vítězství v turnaji v goalballu
Chlapci 9. ročníku se zúčastnili integrovaného turnaje v goalballu (sport pro sportovce se zrakovým handicapem). Turna.. více
Static overlay
Chcete k nám přihlásit vaše dítě?

Poskytujeme dokonalé vzdělání pro vaše dítě každý den