Zahradní slavnost se vydařila

Na Den dětí ožila zahrada naší školy na Mírové ulici. Počasí bylo jako na objednávku. Úderem třetí hodiny zde odstartovala tradiční zahradní slavnost. O krásný vstup se zasloužili žáci navštěvující školní družinu, kteří si připravili několik tanečních vystoupení.

O zábavu bylo rozhodně postaráno. Děti se mohly vyřádit na skákacím hradu, zasoutěžit si ve skákání v pytli, vyzkoušet si chůzi na chůdách či gumě, vylovit si rybičky, nechat si pomalovat obličej, zastřílet na branku nebo zdolat překážkové dráhy. Úplnou novinkou pak bylo virtuální svařování a stanoviště s potisky triček, u kterého se dveře rozhodně netrhly. Nechyběli ani oblíbení maskoti. A co by to bylo za pořádnou oslavu bez dobrého jídla a pití. K zakousnutí byly grilované klobásy, nanuky, ovoce, rautové stoly se prohýbaly pod množstvím sladkých i slaných laskomin a dobrot, vařila se káva, podávala se limonáda, nealkoholické pivo teklo proudem. Rodiče i děti se dobře bavili a už teď se těšíme na příští rok.

Mgr. Petra Moravcová


Podobné aktuality

Předškoličky plné zábavy, her a učení
Milí rodiče a děti. Rádi bychom Vás pozvali na naše speciální předškolní lekce, které jsou plné zábavy, her a učení.. více
Lyžařská školička pro 1. stupeň
Tento týden se žáci prvního stupně zúčastnili lyžařského kurzu v Tošovicích. Nakonec nám vyšlo sluníčko i všechny děti.. více
V přehazované postupujeme do okresního kola
Ve čtvrtek 15. února proběhla okrsková kola v přehazované smíšených družstev žáků pro I. stupeň ZŠ. Našemu týmu složen.. více
Static overlay
Chcete k nám přihlásit vaše dítě?

Poskytujeme dokonalé vzdělání pro vaše dítě každý den