Za oponou s Dominikem Fajkusem

Předposlední čtvrtek tohoto školního roku naši školu navštívil opavský hudebník, klavírista, pedagog a skladatel Dominik Fajkus se svým hudebně-vzdělávacím programem Za oponou. Žákům 2. stupně postupně představil velikány klasické hudby od období baroka po současnost. Děti si vyslechly zajímavé úpravy skladeb J. S. Bacha, L. van Beethovena, W. A. Mozarta, B. Smetany, A. Dvořáka, J. Hornera či H. Zimmera.

Psaní od srdce putují seniorům
Čtyři třídy na 2. stupni se rozhodly zapojit se do projektu Psaní od srdce, jenž je zaměřen na seniory žijící jak v do.. více
Stříbro z atletického čtyřboje
Další z atletických závodů, kterého se naši žáci zúčastnili, byl atletický čtyřboj. Soutěžilo se v běhu na 60 m, 600 m.. více