Za oponou s Dominikem Fajkusem

Předposlední čtvrtek tohoto školního roku naši školu navštívil opavský hudebník, klavírista, pedagog a skladatel Dominik Fajkus se svým hudebně-vzdělávacím programem Za oponou. Žákům 2. stupně postupně představil velikány klasické hudby od období baroka po současnost. Děti si vyslechly zajímavé úpravy skladeb J. S. Bacha, L. van Beethovena, W. A. Mozarta, B. Smetany, A. Dvořáka, J. Hornera či H. Zimmera.

Taneční kurzy v 9. ročníku? Skvělý nápad!
Deváťáci měli letos poprvé výjimečnou příležitost naučit se základy společenských a latinskoamerických tanců pod veden.. více
Projekt Comparing schools
V květnu a červnu jsme pracovali na projektu Comparing schools opět s německými a španělskými spolužáky. Nejprve jsme .. více