Výlet do adventní Vídně

Dne 29. listopadu se žáci 7. a 8. tříd vypravili na jednodenní exkurzi do Vídně. Jako první jsme zamířili do čokoládovny Heindl, kde jsme mohli ochutnat pralinky, čokoládu a jiné dobroty. Potom jsme se přesunuli do centra Vídně, kde jsme nasávali atmosféru vánočních trhů a obdivovali památky. Na největším a nejznámějším vánočním trhu, který se nachází před radnicí, jsme si mohli i zabruslit, projet na ruském kole a ochutnat místní speciality. Moc jsme si vše užili a doufáme, že víc  takových podobných cest do zahraničí.

Tereza Lhotská a Justýna Matýsková 8. C

Další vydání školního časopisu
Představujeme Vám další vydání našeho školního časopisu a přejeme příjemné čtení. Skolni-casopis-4Stáhnout.. více
Škola ožila graffiti