Výjezdní Logic-Con

Na listopadovém čtyřdenním Logic-Conu s nadanými dětmi naší školy se toho dělo hodně. Šifry a sudoku, hlavolamy, roboti a virtuální realita, dobrodružná cesta podle mobilních telefonů i létání se školním dronem, výroba dřevěné deskové hry i čínské hůlky k obědu. A když se někomu nedařilo, šel si mlátit tyčí do matrace – a že jich bylo! Pohoda, bouře mozků i 360° kamera… Příští rok znovu!

V zeměpisné olympiádě míříme na kraj
Dne 21. února se konalo okresní kolo zeměpisné olympiády. Naši školu reprezentovali Adam Buchta (6. B) v kategorii A, .. více
Projekt EMISE deváťáky zaujal
Ve čtvrtek 22. února navštívili zájemci z řad našich deváťáků Slezské gymnázium v Opavě, a to v rámci projektu EMISE.U.. více