Veletrh povolání

Dne 18. října se všechny naše devítky zúčastnily velmi zajímavé akce s názvem Veletrh povolání, který se jako každý rok konal ve Víceúčelové hale v Opavě.  SŠ a firmy v okrese Opava a okolí zde každoročně představují více než 100 zajímavých povolání a oborů. Samotní žáci tak měli možnost  si vyzkoušet různé činnosti naživo, pobavit se se studenty či odborníky  z daného oboru o všem, co je zajímá.  Řada žáků hodnotila tuto akci velmi pozitivně s tím, že jim tato návštěva pomohla se rozhodnout, kam budou směřovat jejich přihlášky pro tento školní rok.

Třídní učitelé 9. ročníků

Taneční kurzy v 9. ročníku? Skvělý nápad!
Deváťáci měli letos poprvé výjimečnou příležitost naučit se základy společenských a latinskoamerických tanců pod veden.. více
Projekt Comparing schools
V květnu a červnu jsme pracovali na projektu Comparing schools opět s německými a španělskými spolužáky. Nejprve jsme .. více