Veletrh povolání

Dne 18. října se všechny naše devítky zúčastnily velmi zajímavé akce s názvem Veletrh povolání, který se jako každý rok konal ve Víceúčelové hale v Opavě.  SŠ a firmy v okrese Opava a okolí zde každoročně představují více než 100 zajímavých povolání a oborů. Samotní žáci tak měli možnost  si vyzkoušet různé činnosti naživo, pobavit se se studenty či odborníky  z daného oboru o všem, co je zajímá.  Řada žáků hodnotila tuto akci velmi pozitivně s tím, že jim tato návštěva pomohla se rozhodnout, kam budou směřovat jejich přihlášky pro tento školní rok.

Třídní učitelé 9. ročníků

Pohádkáři z 8. A
Vypadá to, že naše škola je líhní spisovatelských talentů. Naši osmáci z áčka převálcovali konkurenci z celé ČR a zabr.. více
Čtenářský plenér v Mokřinkách