Úspěšný Brloh

Jako každý rok i letos se naše škola účastnila náročné a prestižní Brněnské logické hry. A jako každý rok ani letos jsme se neztratili. Postavili jsme celkem 8 týmů, v konkurenci 651 týmů z celého Česka i Slovenska se dva naše týmy se probojovaly do malého finále. V něm obsadil tým ve složení Vojta Tesař, Jan Holuša, Vojta Kološ a Tomáš Kudela 19. místo, a tým Panda (Míša Štroblová, Eliška Cholevová) dokonce 15. místo.
Podaří se i vám vyřešit šifru, se kterou naši žáci také bojovali?

Mgr. Libuše Kovářová

Pohádkáři z 8. A
Vypadá to, že naše škola je líhní spisovatelských talentů. Naši osmáci z áčka převálcovali konkurenci z celé ČR a zabr.. více
Čtenářský plenér v Mokřinkách