Třeťáčci potěšili seniory

Ve středu 21. června se děti 3. A vydaly potěšit seniory do Seniorcentra v Opavě- Kateřinkách. Pro babičky a dědečky měly připravený krásný program, kterým zahajovaly provoz nové zahrady pro obyvatele centra. Děti zpívaly, recitovaly, hrálo se na housličky a příčnou flétnu a taky se tancovalo. Dokonce měl třeťáček Martínek připravené kouzelnické vystoupení. Babičky a dědové dětem děkovali, byli nadšení a neskrývali upřímnou radost z dětského vystoupení. 

Mgr. Martina Lévayová


Podobné aktuality

Lehkoatletický čtyřboj ŠD
Ve čtvrtek 13. června se konal na hřišti ZŠ Englišova atletický čtyřboj, kterého se zúčastnilo celkem 9 školních druži.. více
Atletický čtyřboj 4. a 5. tříd
Výborného výsledku dosáhli dnes naši hoši (4.-5. tříd) Jeroným Tengler (5. A), Tobiáš Hlaváč (5. A), Josef Petlach (5... více
Static overlay
Chcete k nám přihlásit vaše dítě?

Poskytujeme dokonalé vzdělání pro vaše dítě každý den