Třeťáčci potěšili seniory

Ve středu 21. června se děti 3. A vydaly potěšit seniory do Seniorcentra v Opavě- Kateřinkách. Pro babičky a dědečky měly připravený krásný program, kterým zahajovaly provoz nové zahrady pro obyvatele centra. Děti zpívaly, recitovaly, hrálo se na housličky a příčnou flétnu a taky se tancovalo. Dokonce měl třeťáček Martínek připravené kouzelnické vystoupení. Babičky a dědové dětem děkovali, byli nadšení a neskrývali upřímnou radost z dětského vystoupení. 

Mgr. Martina Lévayová


Podobné aktuality

Předškoličky plné zábavy, her a učení
Milí rodiče a děti. Rádi bychom Vás pozvali na naše speciální předškolní lekce, které jsou plné zábavy, her a učení.. více
Lyžařská školička pro 1. stupeň
Tento týden se žáci prvního stupně zúčastnili lyžařského kurzu v Tošovicích. Nakonec nám vyšlo sluníčko i všechny děti.. více
V přehazované postupujeme do okresního kola
Ve čtvrtek 15. února proběhla okrsková kola v přehazované smíšených družstev žáků pro I. stupeň ZŠ. Našemu týmu složen.. více
Static overlay
Chcete k nám přihlásit vaše dítě?

Poskytujeme dokonalé vzdělání pro vaše dítě každý den