Soutěžili jsme v Bludišti

V pondělí 25. března se třída 9. C a část 8. C zúčastnila natáčení televizního pořadu s názvem Bludiště. V tomto pořadu proti sobě bojují čtyřčlenné týmy dvou škol. Soutěž prověří jejich fyzické schopnosti, vědomosti, pohotovost i pevné nervy. Náš tým vedla kapitánka Jana Frantová a dalšími členy byli Nikolas Kapusňak, Bára Mrůzková a Vojtěch Děkan. Tým podal pěkný výkon a zaujal štáb ČT i milým a kultivovaným vystupováním. Bohužel jsme byli poraženi, ale přesto jsme získali zážitek na celý život.

Mgr. Vít Lazecký

Taneční kurzy v 9. ročníku? Skvělý nápad!
Deváťáci měli letos poprvé výjimečnou příležitost naučit se základy společenských a latinskoamerických tanců pod veden.. více
Projekt Comparing schools
V květnu a červnu jsme pracovali na projektu Comparing schools opět s německými a španělskými spolužáky. Nejprve jsme .. více