Soutěžili jsme v Bludišti

V pondělí 25. března se třída 9. C a část 8. C zúčastnila natáčení televizního pořadu s názvem Bludiště. V tomto pořadu proti sobě bojují čtyřčlenné týmy dvou škol. Soutěž prověří jejich fyzické schopnosti, vědomosti, pohotovost i pevné nervy. Náš tým vedla kapitánka Jana Frantová a dalšími členy byli Nikolas Kapusňak, Bára Mrůzková a Vojtěch Děkan. Tým podal pěkný výkon a zaujal štáb ČT i milým a kultivovaným vystupováním. Bohužel jsme byli poraženi, ale přesto jsme získali zážitek na celý život.

Mgr. Vít Lazecký


Podobné aktuality

Další vydání školního časopisu
Představujeme Vám další vydání našeho školního časopisu a přejeme příjemné čtení. Skolni-casopis-4Stáhnout.. více
Škola ožila graffiti
Jeho práce znají všichni občané Opavy.  Prochází kolem nich v Městských sadech, v Kateřinkách, na Jasel.. více
Vítězství v turnaji v goalballu
Chlapci 9. ročníku se zúčastnili integrovaného turnaje v goalballu (sport pro sportovce se zrakovým handicapem). Turna.. více
Static overlay
Chcete k nám přihlásit vaše dítě?

Poskytujeme dokonalé vzdělání pro vaše dítě každý den