Smokeman se vydařil

V úterý 29. listopadu žáci 9. D navštívili VŠB-TU v Ostravě-Porubě. Zúčastnili se výukového programu s názvem Smokeman zasahuje. Smokeman alias Jiří Horák žáky zábavně provedl světem energie – kde se vzala, kde je ukrytá, jak ji získat, jak ji využít nebo přeměnit, jakou má sílu apod. Vzduchem lítalo Lipo (jako odměna na zvídavé otázky Smokemana). V hale to hořelo, bouchalo, dunělo, mrzlo a kouřilo 🙂 Byla to show, kterou jsme si skvěle užili!


Podobné aktuality

Mladá chovatelka opět v celostátním kole
Eliška Chmelová (8. D) to v okresním kole Soutěže chovatelské dovednosti mládeže v oboru psi všem ukázala. S .. více
Úspěšný žák exceloval v mateřštině
Olympiáda z českého jazyka je specifická disciplína. Sestává z řešení jazykových zapeklitostí a z tvorby psaného textu.. více
Máme nejlepší biatlonisty v Opavě
Páteční dopoledne patřilo biatlonu. 18 žáků z vyššího stupně se dnes účastnilo biatlonových závodů. Sportovci se musel.. více
Static overlay
Chcete k nám přihlásit vaše dítě?

Poskytujeme dokonalé vzdělání pro vaše dítě každý den