Smokeman se vydařil

V úterý 29. listopadu žáci 9. D navštívili VŠB-TU v Ostravě-Porubě. Zúčastnili se výukového programu s názvem Smokeman zasahuje. Smokeman alias Jiří Horák žáky zábavně provedl světem energie – kde se vzala, kde je ukrytá, jak ji získat, jak ji využít nebo přeměnit, jakou má sílu apod. Vzduchem lítalo Lipo (jako odměna na zvídavé otázky Smokemana). V hale to hořelo, bouchalo, dunělo, mrzlo a kouřilo 🙂 Byla to show, kterou jsme si skvěle užili!


Podobné aktuality

Psaní od srdce putují seniorům
Čtyři třídy na 2. stupni se rozhodly zapojit se do projektu Psaní od srdce, jenž je zaměřen na seniory žijící jak v do.. více
Stříbro z atletického čtyřboje
Další z atletických závodů, kterého se naši žáci zúčastnili, byl atletický čtyřboj. Soutěžilo se v běhu na 60 m, 600 m.. více
Turnaj deskových her
Ve středu 15. května vyjeli 4 naši sedmáci, jmenovitě Dorota Hýlová, Natálie Eľková, Daniel Satke a Jan Urbančík, na T.. více
Static overlay
Chcete k nám přihlásit vaše dítě?

Poskytujeme dokonalé vzdělání pro vaše dítě každý den