Smokeman se vydařil

V úterý 29. listopadu žáci 9. D navštívili VŠB-TU v Ostravě-Porubě. Zúčastnili se výukového programu s názvem Smokeman zasahuje. Smokeman alias Jiří Horák žáky zábavně provedl světem energie – kde se vzala, kde je ukrytá, jak ji získat, jak ji využít nebo přeměnit, jakou má sílu apod. Vzduchem lítalo Lipo (jako odměna na zvídavé otázky Smokemana). V hale to hořelo, bouchalo, dunělo, mrzlo a kouřilo 🙂 Byla to show, kterou jsme si skvěle užili!


Podobné aktuality

Přišli k nám Mikuláš, čerti i andělé
Dnes navštívil děti z prvního stupně Mikuláš s hodnými andílky a zlobivými čerty. Malé hříchy děti odčinily zpěvem neb.. více
Výjezdní Logic-Con
Na listopadovém čtyřdenním Logic-Conu s nadanými dětmi naší školy se toho dělo hodně. Šifry a sudoku, hlavolamy, robot.. více
LiStOVání s Lukášem Hejlíkem
Dnes jsme společně s herci Lukášem Hejlíkem a Věrou Hollou LiStOVali. Nižšímu stupni představili knihu „Šmodrcha – Pěk.. více
Static overlay
Chcete k nám přihlásit vaše dítě?

Poskytujeme dokonalé vzdělání pro vaše dítě každý den