Školní ples Noc v New Yorku

Noc v New Yorku – tak se jmenoval školní ples pořádaný žáky navštěvující žákovskou radu a školní klub u nás na škole. Vše vzniklo právě tam. Akce byla velmi úspěšná. Taneční mistři Pája a Lukáš si vedli velmi profesionálně a netančili opravdu jen výjimky. Své taneční umění předvedl i Jan Urbančík s tanečnicí. Nechybělo ani občerstvení, nabízela se pizza, palačinky i ovocné špízy, bohatá tombola, barevná světla, mlha a bublinky. Volila se královna a král plesu, kterým se stali Rozálie Lévayová a Tobiáš Gřešek. Byli odměněni krásnou kyticí a nádherným dortem.

Děkujeme všem, kteří se na této vydařené aktivitě podíleli.

Za ŠK a ŽR Jaroslava Gabrielová a Vít Lazecký.

Taneční kurzy v 9. ročníku? Skvělý nápad!
Deváťáci měli letos poprvé výjimečnou příležitost naučit se základy společenských a latinskoamerických tanců pod veden.. více
Benefiční koncert v kostele sv. Janů
Vážení rodiče, milí žáci, kolegové, přátelé, chtěli bychom Vás srdečně pozvat na další benefiční kon.. více
Výsledky voleb do školské rady 2024/2025