Školní ples Noc v New Yorku

Noc v New Yorku – tak se jmenoval školní ples pořádaný žáky navštěvující žákovskou radu a školní klub u nás na škole. Vše vzniklo právě tam. Akce byla velmi úspěšná. Taneční mistři Pája a Lukáš si vedli velmi profesionálně a netančili opravdu jen výjimky. Své taneční umění předvedl i Jan Urbančík s tanečnicí. Nechybělo ani občerstvení, nabízela se pizza, palačinky i ovocné špízy, bohatá tombola, barevná světla, mlha a bublinky. Volila se královna a král plesu, kterým se stali Rozálie Lévayová a Tobiáš Gřešek. Byli odměněni krásnou kyticí a nádherným dortem.

Děkujeme všem, kteří se na této vydařené aktivitě podíleli.

Za ŠK a ŽR Jaroslava Gabrielová a Vít Lazecký.


Podobné aktuality

Psaní od srdce putují seniorům
Čtyři třídy na 2. stupni se rozhodly zapojit se do projektu Psaní od srdce, jenž je zaměřen na seniory žijící jak v do.. více
Výtvarná soutěž Český stavák
Ve středu 4. května se na malebném zámku v Linhartovech u Krnova konala výjimečná událost – výtvarná soutěž pořádaná K.. více
Vyhlášení voleb do školské rady
ZŠ T. G. Masaryka Opava vyhlašuje volby do školské rady. Ty proběhnou v době od 31. května do 7. června 2024. Více nal.. více
Static overlay
Chcete k nám přihlásit vaše dítě?

Poskytujeme dokonalé vzdělání pro vaše dítě každý den