Školní kolo olympiády z anglického jazyka

V pondělí 20. února jsme završili čtrnáctidenní klání angličtinářů ve školním kole olympiády. Máme velkou radost, že se zapojil rekordní počet účastníků. Test si vyzkoušelo 37 šesťáků a sedmáků a 47 osmáků a deváťáků. Prvních deset nejlepších v obou kategoriích zabojovalo v ústní části s naší rodilou mluvčí Meenou Toora. V okresním kole držíme palce Markétě Nováková ze 7. C a Marii Paulické z 9. B. Všem děkujeme za účast a těšíme se v příštím roce.

Vyučující anglického jazyka

Psaní od srdce putují seniorům
Čtyři třídy na 2. stupni se rozhodly zapojit se do projektu Psaní od srdce, jenž je zaměřen na seniory žijící jak v do.. více
Stříbro z atletického čtyřboje