Škola v přírodě

Žáci z 2. A, 2. B a 3. B si užili úžasný týden plný her, soutěží a badatelských aktivit v rekreačním středisku Zálesí v Budišově nad Budišovkou.
Zkoumali jsme všemi smysly, jak žije les a voda, postavili jsme domečky lesním skřítkům, podnikli jsme dobrodružnou výpravu k rozhledně Halaška, objevovali jsme trosky hradu Vilštejn. Poznali jsme, jak náročná je práce v břidlicovém lomu a v místní továrně na zpracování břidlice. Na velkém hřišti jsme se pořádně vyřádili a zahráli si hry, zasoutěžili si a našli poklad. Nechyběla trampolína, fotbálek, pyžamová párty, večerní pohádka a zpívání.
Poděkování si zaslouží paní učitelky a vychovatelky, které nám vymyslely bohatý program a krásně se o nás staraly. Majitelům děkujeme za příjemné prostředí, výborné jídlo a laskavost, se kterou nás přijali.


Podobné aktuality

Advent na naší škole
Živý betlém, koledy i zabijačka. Čtvrtek 7. prosince se na naší škole nesl v duchu Vánoc.Na 1. stupni na Mírové ulici .. více
Zahráli jsme si piškvorky
Školní družina při ZŠ Otická pořádala ve středu 6. prosince turnaj v piškvorkách. Turnaje se také zúčastnili žáci naši.. více
Přišli k nám Mikuláš, čerti i andělé
Dnes navštívil děti z prvního stupně Mikuláš s hodnými andílky a zlobivými čerty. Malé hříchy děti odčinily zpěvem neb.. více
Static overlay
Chcete k nám přihlásit vaše dítě?

Poskytujeme dokonalé vzdělání pro vaše dítě každý den