Škola v přírodě

Žáci z 2. A, 2. B a 3. B si užili úžasný týden plný her, soutěží a badatelských aktivit v rekreačním středisku Zálesí v Budišově nad Budišovkou.
Zkoumali jsme všemi smysly, jak žije les a voda, postavili jsme domečky lesním skřítkům, podnikli jsme dobrodružnou výpravu k rozhledně Halaška, objevovali jsme trosky hradu Vilštejn. Poznali jsme, jak náročná je práce v břidlicovém lomu a v místní továrně na zpracování břidlice. Na velkém hřišti jsme se pořádně vyřádili a zahráli si hry, zasoutěžili si a našli poklad. Nechyběla trampolína, fotbálek, pyžamová párty, večerní pohádka a zpívání.
Poděkování si zaslouží paní učitelky a vychovatelky, které nám vymyslely bohatý program a krásně se o nás staraly. Majitelům děkujeme za příjemné prostředí, výborné jídlo a laskavost, se kterou nás přijali.

Děti potěšily seniorky
V pondělí 13. května se naši školáci z 2., 3., a 4. třídy, vydali potěšit babičky do Klubu důchodců v Opavě k příležit.. více
First Lego League Explore
Už po několikáté v řadě se i žáci prvního stupně zúčastnili mezinárodní soutěže First Lego League Explore. Letošním té.. více