Škola v přírodě

Žáci z 2. A, 2. B a 3. B si užili úžasný týden plný her, soutěží a badatelských aktivit v rekreačním středisku Zálesí v Budišově nad Budišovkou.
Zkoumali jsme všemi smysly, jak žije les a voda, postavili jsme domečky lesním skřítkům, podnikli jsme dobrodružnou výpravu k rozhledně Halaška, objevovali jsme trosky hradu Vilštejn. Poznali jsme, jak náročná je práce v břidlicovém lomu a v místní továrně na zpracování břidlice. Na velkém hřišti jsme se pořádně vyřádili a zahráli si hry, zasoutěžili si a našli poklad. Nechyběla trampolína, fotbálek, pyžamová párty, večerní pohádka a zpívání.
Poděkování si zaslouží paní učitelky a vychovatelky, které nám vymyslely bohatý program a krásně se o nás staraly. Majitelům děkujeme za příjemné prostředí, výborné jídlo a laskavost, se kterou nás přijali.


Podobné aktuality

Děti potěšily seniorky
V pondělí 13. května se naši školáci z 2., 3., a 4. třídy, vydali potěšit babičky do Klubu důchodců v Opavě k příležit.. více
First Lego League Explore
Už po několikáté v řadě se i žáci prvního stupně zúčastnili mezinárodní soutěže First Lego League Explore. Letošním té.. více
Výtvarná soutěž Klubu českého staváka
Klub českého staváka (český stavák je národní plemeno holuba) oslavil 100leté výročí od svého založení. U příležitosti.. více
Static overlay
Chcete k nám přihlásit vaše dítě?

Poskytujeme dokonalé vzdělání pro vaše dítě každý den