Škola v přírodě pro čtvrťáky

Ten, kdo si myslí, že škola v přírodě v zimě musí být nuda, se skutečně plete. O tom ví své děti 4. A a 4. B, které se poslední únorový týden vydaly do Švagrova na svou školu v přírodě. 

Týden jsme si užili a nudit jsme se nestihli ani chvilku. 

Hlavním cílem naší akce bylo vzdělávat děti ve smyslu ochrany životního prostředí a učit je být ohleduplnými k naší planetě. Děti se zapojily do různých aktivit zaměřených na třídění odpadu, zvyšování povědomí o ochraně přírody a udržitelnosti. Naše programy nebyly jen o vzdělávání, ale také o zábavě! Děti si užily spoustu her a aktivit, které je nejen bavily, ale také posilovaly jejich týmovou spolupráci a komunikační dovednosti.

Švagrov byl úžasným místem, kde se rádi vrátíme. A speciální pochvalu si zaslouží také paní kuchařky, které vařily na výbornou a všem nám moc chutnalo. 

Paní učitelky 4. tříd Mgr. Martina Lévayová a Mgr. Hana Franková


Podobné aktuality

Lehkoatletický čtyřboj ŠD
Ve čtvrtek 13. června se konal na hřišti ZŠ Englišova atletický čtyřboj, kterého se zúčastnilo celkem 9 školních druži.. více
Atletický čtyřboj 4. a 5. tříd
Výborného výsledku dosáhli dnes naši hoši (4.-5. tříd) Jeroným Tengler (5. A), Tobiáš Hlaváč (5. A), Josef Petlach (5... více
Static overlay
Chcete k nám přihlásit vaše dítě?

Poskytujeme dokonalé vzdělání pro vaše dítě každý den