Riegrovka má rozhodně talent

Předvánoční čas byl na naší škole vyplněn talentem. V tělocvičně se konala velká školní akce nazvaná Riegrovka má talent. Organizaci si pod svá křídla vzaly žákyně 8. D Rozálie Steierová, Amálie Pflegerová a Emma Kroupová, které si k ruce vzaly další pomocníky. Celá příprava pak probíhala ve školním klubu. 

Svůj talent přitom předvedlo celkem 10 účinkujících. Jan Urbančík zahrál na klavír. Jelikož se Honza v té době nacházel v Itálii, diváci mohli jeho výkon posoudit jen vzdáleně přes projektor. Sofie Molendová zazpívala a zahrála na kytaru, Jakub Kroulík a Daniel Honzek zazpívali píseň Jožin z bažin, Anna Chalupová se představila tanečním vystoupení, ukrajinskou píseň zazpívala děvčata Lera Litvinchuk, Anna Travina, Ženia Nebola a Natalia Nebola. Housle si na Talent připravila Jana Frantová a zahrála na ně netradičně – poslepu s páskou přes oči. Sabina Kukelková a Anna Chalupová zatančily, na keyboard zahrála Lucie Chmelová, diváky potěšilo také taneční číslo děvčátek ze 3. třídy – Anežky Martínkové a Julie Kubné. Za hudebního doprovodu pí uč. Zuzany Kučové pak zazpívala Anna Armlichová.

Do užšího výběru postoupil Honza Urbančík, duo Anežka Martínková a Julie Kubná, Lucie Chmelová a Jana Frantová. Dále už hlasovalo obecenstvo a výherkyní se nakonec stala Jana Frantová. „Nemůžeme opomenout ani úvodní tanec, který si střihli pedagogové naší školy, a porotu, kterou tvořili za učitele Zuzana Kučová a Martin Laryš, za žáky pak Dorota Hýlová a Alžběta Pflegerová. Akce byla velmi úspěšná a už se těšíme na další ročník,“ uzavírají za žákovskou radu Jaroslava Gabrielová a Vít Lazecký.
Podobné aktuality

Pět zlatých a jedna stříbrná na atletickém čtyřboji družin
Triumfální sportovní výkony předvedli ve středu 7. června žáci školní družiny na atletickém čtyřboji školních družin, .. více
Vzduch pro život nám zavál bronz
Obrovský úspěch zaznamenala žákyně 6. A Rozálie Lévayová. Se svou povídkou nazvanou „Bývalo tu hezky“ zabodovala v cel.. více
Zahradní slavnost se vydařila
Na Den dětí ožila zahrada naší školy na Mírové ulici. Počasí bylo jako na objednávku. Úderem třetí hodiny zde odstarto.. více
Static overlay
Chcete k nám přihlásit vaše dítě?

Poskytujeme dokonalé vzdělání pro vaše dítě každý den