Prvňáčky pasoval pan král

V pondělí 4. září pasoval pan král alias ředitel Aleš Moravec čtyřicet pět prvňáčků na žáky ZŠ T. G. Masaryka Opava. Stalo se tak v aule Slezské univerzity a tentokrát také za přítomnosti opavského primátora Tomáše Navrátila, který novým žáčkům předal drobný dárek. O kulturní program se postaraly sestry Frantovy – Klárka se představila s recitací, Jana zahrála na housle. Upomínkou na dnešní slavnostní den bude prvňáčkům kromě vzpomínek také medaile s logem školy.

Více fotek naleznete ve fotogalerii.


Podobné aktuality

Předškoličky plné zábavy, her a učení
Milí rodiče a děti. Rádi bychom Vás pozvali na naše speciální předškolní lekce, které jsou plné zábavy, her a učení.. více
Lyžařská školička pro 1. stupeň
Tento týden se žáci prvního stupně zúčastnili lyžařského kurzu v Tošovicích. Nakonec nám vyšlo sluníčko i všechny děti.. více
V přehazované postupujeme do okresního kola
Ve čtvrtek 15. února proběhla okrsková kola v přehazované smíšených družstev žáků pro I. stupeň ZŠ. Našemu týmu složen.. více
Static overlay
Chcete k nám přihlásit vaše dítě?

Poskytujeme dokonalé vzdělání pro vaše dítě každý den