Prvňáčky pasoval pan král

V pondělí 4. září pasoval pan král alias ředitel Aleš Moravec čtyřicet pět prvňáčků na žáky ZŠ T. G. Masaryka Opava. Stalo se tak v aule Slezské univerzity a tentokrát také za přítomnosti opavského primátora Tomáše Navrátila, který novým žáčkům předal drobný dárek. O kulturní program se postaraly sestry Frantovy – Klárka se představila s recitací, Jana zahrála na housle. Upomínkou na dnešní slavnostní den bude prvňáčkům kromě vzpomínek také medaile s logem školy.

Více fotek naleznete ve fotogalerii.


Podobné aktuality

Lehkoatletický čtyřboj ŠD
Ve čtvrtek 13. června se konal na hřišti ZŠ Englišova atletický čtyřboj, kterého se zúčastnilo celkem 9 školních druži.. více
Atletický čtyřboj 4. a 5. tříd
Výborného výsledku dosáhli dnes naši hoši (4.-5. tříd) Jeroným Tengler (5. A), Tobiáš Hlaváč (5. A), Josef Petlach (5... více
Static overlay
Chcete k nám přihlásit vaše dítě?

Poskytujeme dokonalé vzdělání pro vaše dítě každý den