Prvňáčci absolvovali dentální hygienu


Jak si správně čistit zoubky a jak často? Jaký kartáček použít?  Co se to vlastně děje v ústech a kdo je úhlavním nepřítelem našich zubů? Na všechny otázky získali zvídaví prvňáčci odpovědi na SU v Opavě. Studenti a studentky dentální hygieny si připravili zajímavý a poučný program pro naše školáky.  Kromě teoretické části si mohli vyzkoušet, jak zábavné je povozit se na zubařském křesle, zkontrolovat si svoje i kamarádovy zoubky a na malou chvíli si zahrát na zubaře. 
Mít krásné a bílé zoubky bez kazů je přece prima.

Mgr. Kateřina Piskořová


Podobné aktuality

Přišli k nám Mikuláš, čerti i andělé
Dnes navštívil děti z prvního stupně Mikuláš s hodnými andílky a zlobivými čerty. Malé hříchy děti odčinily zpěvem neb.. více
Mikulášský aerobik stříbrný a bronzový
V pondělí 4. prosince se v Opavě ve ŠD Vrchní uskutečnila pohybová soutěž – Mikulášský aerobik. Soutěži.. více
LiStOVání s Lukášem Hejlíkem
Dnes jsme společně s herci Lukášem Hejlíkem a Věrou Hollou LiStOVali. Nižšímu stupni představili knihu „Šmodrcha – Pěk.. více
Static overlay
Chcete k nám přihlásit vaše dítě?

Poskytujeme dokonalé vzdělání pro vaše dítě každý den