Prvňáčci absolvovali dentální hygienu


Jak si správně čistit zoubky a jak často? Jaký kartáček použít?  Co se to vlastně děje v ústech a kdo je úhlavním nepřítelem našich zubů? Na všechny otázky získali zvídaví prvňáčci odpovědi na SU v Opavě. Studenti a studentky dentální hygieny si připravili zajímavý a poučný program pro naše školáky.  Kromě teoretické části si mohli vyzkoušet, jak zábavné je povozit se na zubařském křesle, zkontrolovat si svoje i kamarádovy zoubky a na malou chvíli si zahrát na zubaře. 
Mít krásné a bílé zoubky bez kazů je přece prima.

Mgr. Kateřina Piskořová


Podobné aktuality

Navštívili jsme Humpolec
Vybraní žáci pátých, šestých, sedmých a osmých tříd vyrazili na začátku května do Humpolce a jeho okolí. Město známé z.. více
Děti potěšily seniorky
V pondělí 13. května se naši školáci z 2., 3., a 4. třídy, vydali potěšit babičky do Klubu důchodců v Opavě k příležit.. více
First Lego League Explore
Už po několikáté v řadě se i žáci prvního stupně zúčastnili mezinárodní soutěže First Lego League Explore. Letošním té.. více
Static overlay
Chcete k nám přihlásit vaše dítě?

Poskytujeme dokonalé vzdělání pro vaše dítě každý den