Přijeli k nám žáci z Humpolce

Krásy Opavy a okolí poznávali v uplynulých dnech žáci ZŠ Hálkova z Humpolce, kteří za námi do Opavy přijeli na návštěvu. Připravili jsme jim pestrý program, v němž nechyběl zámek v Hradci nad Moravicí, Slezské zemské muzeum či areál československého opevnění Hlučín-Darkovičky. Na oplátku, příští měsíc, přivítá naše žáky Humpolec a připraví pro ně poutavý a zábavný program. Doufáme, že výměnné návštěvy budou v dalších letech pokračovat, a naši žáci tak budou moci navštívit mnoho dalších pamětihodností.

Mgr. Markéta Zemanová

Psaní od srdce putují seniorům
Čtyři třídy na 2. stupni se rozhodly zapojit se do projektu Psaní od srdce, jenž je zaměřen na seniory žijící jak v do.. více
Výtvarná soutěž Český stavák