Předvánoční vybíjená

Předvánoční čas jsme si zpestřili turnajem ve vybíjené. Hrálo se ve dvou kategoriích – mladší (6.- 7. třídy) a starší (8.- 9. třídy). V mladší kategorii kralovala třída 7. A, druhé místo patřilo 6. C a bronz si odnesli žáci 7. C. U starších žáků o vítězství rozhodl pouhý jeden bod, a to ve prospěch 9. B, druhé místo získala třída 9. D a třetí post brala 8. B. Všem sportovcům děkujeme za účast a hezké sportovní dopoledne.

Mgr. Olga Hromadová a Mgr. Radovan Plaček

V zeměpisné olympiádě míříme na kraj
Dne 21. února se konalo okresní kolo zeměpisné olympiády. Naši školu reprezentovali Adam Buchta (6. B) v kategorii A, .. více
Projekt EMISE deváťáky zaujal