Pohádková stezka pro prvňáčky

Na pátek dne 31. května si třída 9. D připravila Pohádkovou stezku pro naše dvě 1. třídy jako dárek k sobotnímu Dni dětí. Naši nejmladší se nejdříve posilnili svačinkou, kterou jsme pro ně připravili, a poté při cestě za pokladem plnili zajímavé úkoly nejen z matematiky, angličtiny, prvouky, tělocviku, ale také z kouzelného pohádkového světa. Na stanoviště je doprovázely různé pohádkové bytosti- např. Bob a Bobek, Rumcajs, Křemílek, Chipmunkové či Šmoulové, které byly prvňáčkům vždy k ruce. Spolu se sladkým pokladem a úsměvem na rtech si odnesli i diplom na památku.

„Touto krásnou akcí jsme završili naši pravidelnou spolupráci s 1. stupněm, ale pomalu a jistě se připravujeme na loučení se s celou základní školou. Tato akční třída nám tady bude velmi chybět,“ komentuje se slovy tř. uč. Mgr. Zuzana Světlíková.


Podobné aktuality

Lehkoatletický čtyřboj ŠD
Ve čtvrtek 13. června se konal na hřišti ZŠ Englišova atletický čtyřboj, kterého se zúčastnilo celkem 9 školních druži.. více
Atletický čtyřboj 4. a 5. tříd
Výborného výsledku dosáhli dnes naši hoši (4.-5. tříd) Jeroným Tengler (5. A), Tobiáš Hlaváč (5. A), Josef Petlach (5... více
Static overlay
Chcete k nám přihlásit vaše dítě?

Poskytujeme dokonalé vzdělání pro vaše dítě každý den