Podzimní Den stromů

Stromy v neděli 15. října slavily. A oslavy jako každoročně nemohly proběhnout bez nás. Úderem 13. hodiny začal v sadech Svobody Den stromů. Velcí i malí návštěvníci mohli ochutnat z mnoha sladkých i slaných podzimních pochutin v Pohoštění U Veverky, poznávali listy formou hry, mohli si nechat na laseru vyrobit klíčenku na vlastní přání, pomalovat tváře či jiné části těla v podzimním duchu barvami či hennou nebo zkusit projít se na chůdách. Děkujeme všem žákům i učitelům, kteří se do této akce zapojili.            


Podobné aktuality

Advent na naší škole
Živý betlém, koledy i zabijačka. Čtvrtek 7. prosince se na naší škole nesl v duchu Vánoc.Na 1. stupni na Mírové ulici .. více
Zahráli jsme si piškvorky
Školní družina při ZŠ Otická pořádala ve středu 6. prosince turnaj v piškvorkách. Turnaje se také zúčastnili žáci naši.. více
Exkurze do Památníku a muzea Osvětim – Březinka
Naše škola již tradičně pořádá exkurzi pro žáky 9. ročníků do Památníku a muzea Osvětim – Březinka. Letos jsme se tam .. více
Static overlay
Chcete k nám přihlásit vaše dítě?

Poskytujeme dokonalé vzdělání pro vaše dítě každý den