Podzimní Den stromů

Stromy v neděli 15. října slavily. A oslavy jako každoročně nemohly proběhnout bez nás. Úderem 13. hodiny začal v sadech Svobody Den stromů. Velcí i malí návštěvníci mohli ochutnat z mnoha sladkých i slaných podzimních pochutin v Pohoštění U Veverky, poznávali listy formou hry, mohli si nechat na laseru vyrobit klíčenku na vlastní přání, pomalovat tváře či jiné části těla v podzimním duchu barvami či hennou nebo zkusit projít se na chůdách. Děkujeme všem žákům i učitelům, kteří se do této akce zapojili.            


Podobné aktuality

Pohádkáři z 8. A
Vypadá to, že naše škola je líhní spisovatelských talentů. Naši osmáci z áčka převálcovali konkurenci z celé ČR a zabr.. více
Čtenářský plenér v Mokřinkách
Od 14. do 17. května měli žáci vyššího stupně možnost zúčastnit se čtenářského plenéru, který se konal v Rekreačním st.. více
Navštívili jsme Humpolec
Vybraní žáci pátých, šestých, sedmých a osmých tříd vyrazili na začátku května do Humpolce a jeho okolí. Město známé z.. více
Static overlay
Chcete k nám přihlásit vaše dítě?

Poskytujeme dokonalé vzdělání pro vaše dítě každý den