Páťáci se podívali do naší školy

Žáci pátých tříd z Opavy a okolí se 24. a 25. října přišli podívat, jak vypadá možná jejich budoucí škola. Jestli jsou žáci milí, paní učitelky usměvavé a vstřícné, učitelé kamarádští, škola krásně vyzdobená a na co všechno se můžou těšit.

Děti ze škol v Oticích, Komárově, Suchých Lazců, Malých Hoštic a ze ZŠ Nový svět a z nižšího stupně na ulici Mírová se tak mohly podívat, jak vypadají brouci pod mikroskopem nebo jak se dělají zábavné chemické pokusy. V počítačové učebně páťáci skládali stavebnici Boffin a chytali létající vrtulky. Dále programovali roboty a zahráli si Kahoot. Děti se také podívaly do školního klubu a v naší školní kavárničce si pochutnaly na toastech, buchtách, ovoci a teplém čaji.

Už se moc těšíme, že se s některými z nich od září budeme potkávat.

Amálie Pflegerová, 9. D


Podobné aktuality

Advent na naší škole
Živý betlém, koledy i zabijačka. Čtvrtek 7. prosince se na naší škole nesl v duchu Vánoc.Na 1. stupni na Mírové ulici .. více
Zahráli jsme si piškvorky
Školní družina při ZŠ Otická pořádala ve středu 6. prosince turnaj v piškvorkách. Turnaje se také zúčastnili žáci naši.. více
Přišli k nám Mikuláš, čerti i andělé
Dnes navštívil děti z prvního stupně Mikuláš s hodnými andílky a zlobivými čerty. Malé hříchy děti odčinily zpěvem neb.. více
Static overlay
Chcete k nám přihlásit vaše dítě?

Poskytujeme dokonalé vzdělání pro vaše dítě každý den