Páťáci se podívali do naší školy

Žáci pátých tříd z Opavy a okolí se 24. a 25. října přišli podívat, jak vypadá možná jejich budoucí škola. Jestli jsou žáci milí, paní učitelky usměvavé a vstřícné, učitelé kamarádští, škola krásně vyzdobená a na co všechno se můžou těšit.

Děti ze škol v Oticích, Komárově, Suchých Lazců, Malých Hoštic a ze ZŠ Nový svět a z nižšího stupně na ulici Mírová se tak mohly podívat, jak vypadají brouci pod mikroskopem nebo jak se dělají zábavné chemické pokusy. V počítačové učebně páťáci skládali stavebnici Boffin a chytali létající vrtulky. Dále programovali roboty a zahráli si Kahoot. Děti se také podívaly do školního klubu a v naší školní kavárničce si pochutnaly na toastech, buchtách, ovoci a teplém čaji.

Už se moc těšíme, že se s některými z nich od září budeme potkávat.

Amálie Pflegerová, 9. D


Podobné aktuality

Děti potěšily seniorky
V pondělí 13. května se naši školáci z 2., 3., a 4. třídy, vydali potěšit babičky do Klubu důchodců v Opavě k příležit.. více
First Lego League Explore
Už po několikáté v řadě se i žáci prvního stupně zúčastnili mezinárodní soutěže First Lego League Explore. Letošním té.. více
Výtvarná soutěž Klubu českého staváka
Klub českého staváka (český stavák je národní plemeno holuba) oslavil 100leté výročí od svého založení. U příležitosti.. více
Static overlay
Chcete k nám přihlásit vaše dítě?

Poskytujeme dokonalé vzdělání pro vaše dítě každý den