Páťáci a čtvrťáci na Švagrově

Od pondělí 23. do pátku 27. ledna se děti 4. A, 5. A a 5. B zúčastnily ozdravného pobytu se zaměřením na ekologii a environmentální výchovu. Kromě toho, že byly děti velmi hodné, příroda nám nadělila ranec sněhu a možnost dovádění v něm, tak si děti vyzkoušely výrobu šamponu, deníčku, látkového pytlíku, pekly brownies a užívaly si každodenní vycházky a pobyt na čerstvém ovzduší nádherného okolí Vernířovic.


Podobné aktuality

Navštívili jsme Humpolec
Vybraní žáci pátých, šestých, sedmých a osmých tříd vyrazili na začátku května do Humpolce a jeho okolí. Město známé z.. více
Děti potěšily seniorky
V pondělí 13. května se naši školáci z 2., 3., a 4. třídy, vydali potěšit babičky do Klubu důchodců v Opavě k příležit.. více
First Lego League Explore
Už po několikáté v řadě se i žáci prvního stupně zúčastnili mezinárodní soutěže First Lego League Explore. Letošním té.. více
Static overlay
Chcete k nám přihlásit vaše dítě?

Poskytujeme dokonalé vzdělání pro vaše dítě každý den