Oslavili jsme Den Země

V neděli 23. dubna jsme nemohli chybět na každoroční oslavě Dne Země. Na náměstí Osvoboditelů jsme rozbili stan. Vlastně hned stany dva. V tom jednom – tajuplném přírodním – mohli zájemci pozorovat, jak ve tmě svítí minerály, horniny i rostliny, mohli tedy obdivovat jejich schopnost fluorescence. V tom druhém se pak vyráběly vizitky, a to technikou vypalování laserem. Nechybělo ani tolik populární malování na obličej, skládání puzzle, vybarvování omalovánek nebo tradiční občerstvení Na paloučku, které nabízelo sladké i slané pochutiny, stejně jako čaj. Velké poděkování patří kromě pedagogů, kteří si vzali organizaci pod svá křídla, také samotným žákům, kteří neváhali a strávili nedělní odpoledne „pracovně“. Na slavnosti Země se jmenovitě podíleli Valerie Nedělová, Nela Zahnášová (obě 9. D), Vojtěch Hejátko, Emma Kroupová, Rozálie Steierová (všichni 8. D), Vojtěch Tesař, Tomáš Kudela (oba 8. A), Kristýna Krausová, Barbora Halfarová, Terezie Szotkowská (všechny 8. C), Veronika Anderschová, Anna Fajkusová (obě 7. A) a Zuzana Šmachová, Dorota Hýlová a Lucie Chmelová (všechny 6. C).

Mgr. Petra Moravcová


Podobné aktuality

V badmintonu opět na bedně
V pátek 9. června byl odehrán druhý badmintonový turnaj pro kategorii hráčů z 8. a 9. tříd. Turnaje se zúčastnilo přes.. více
Čtyři badmintonové medaile pro naši školu
Naše škola ve spolupráci se SVČ a SK Badminton Boreček dnes uspořádala okresní kolo badmintonového turnaje pro 6. a 7... více
Vzduch pro život nám zavál bronz
Obrovský úspěch zaznamenala žákyně 6. A Rozálie Lévayová. Se svou povídkou nazvanou „Bývalo tu hezky“ zabodovala v cel.. více
Static overlay
Chcete k nám přihlásit vaše dítě?

Poskytujeme dokonalé vzdělání pro vaše dítě každý den