Organizace výuky v pondělí 27. 11. 2023 v době stávky zaměstnanců ve školství

Vážení rodiče,

v pondělí 27. 11. 2023 proběhne stávka zaměstnanců ve školství, kterou organizuje ČMOS PŠ. Vzhledem k počtu zaměstnanců, kteří se ke stávce připojili, jsme schopni pro Vaše děti zajistit výuku jen v omezeném provozu.

Škola bude v provozu, včetně školní družiny, pouze v době od 6:30 do 15:30 hodin, a to jen pro žáky 1. až 4. ročníku. Pro ostatní žáky (tj. pro žáky 5.-9. tříd) nejme schopni z personálních důvodů zajistit ani náhradní program a tento den bude pro ně škola z důvodu stávky uzavřena.

Vzhledem k tomu, že se ke stávce připojili i zaměstnanci zařízení školního stravování, nebudeme schopni zajistit oběd pro Vaše děti, proto je vybavte na tento den větší svačinou.

Děkuji.

S pozdravem

Mgr. Aleš Moravec

Den otevřených dveří