Obdarovali jsme seniory

Ve třídě 8. D je už každoroční tradicí, že těsně před Vánocemi společně učiníme dobrý skutek. Letos jsme tak obdarovali babičky a dědečky žijící v Domově Bílá Opava, který sídlí na Rybářské ulici, a také děti, které letošní Vánoce budou muset strávit mimo své domovy. „Ze srdce děkuji své třídě, že myslí i na ostatní, a že jsme tak opět mohli někomu o Vánocích vykouzlit úsměv na rtech,“ uzavřela tř. učitelka 8. D Zuzana Světlíková.

Psaní od srdce putují seniorům
Čtyři třídy na 2. stupni se rozhodly zapojit se do projektu Psaní od srdce, jenž je zaměřen na seniory žijící jak v do.. více
Stříbro z atletického čtyřboje
Další z atletických závodů, kterého se naši žáci zúčastnili, byl atletický čtyřboj. Soutěžilo se v běhu na 60 m, 600 m.. více