Nezapomenutelný výlet do Anglie

Dne 19. května se deváťáci vydali na výlet do jižní Anglie. Zažili jsme spoustu úžasných chvil a poznali mnoho zajímavých míst. V Brightonu jsme se procházeli po slavné promenádě Brighton Pier, obdivovali podmořský svět v akváriu Sea Life Centre a navštívili exotický královský palác Royal Pavilion. Další den jsme strávili na křídových útesech Seven Sisters a v přímořském letovisku Hastings, kde jsme prozkoumali pašerácké jeskyně. Třetí den jsme navštívili slavný Stonehenge a městečko Salisbury s nejvyšší katedrálou v Británii a vystavenou Magna Charta. Pátý den jsme strávili v Londýně, kde jsme viděli ikonické památky jako Houses of Parliament, Big Ben, Westminster Abbey a Buckingham Palace. Metro a krátká procházka nás zavedla k Piccadilly Circus a Chinatown. Vrcholem dne byla jízda na obřím vyhlídkovém kole London Eye s nádherným výhledem na celé město. Tento výlet nám nejen zlepšil angličtinu, ale také přinesl mnoho nezapomenutelných dobrodružství a krásných vzpomínek.
Eliška Cholevová, 9. A

Pohledem vyučujících angličtiny – perfektní a slušné děti, milí páni řidiči, bezvadná slečna průvodkyně, milé rodiny, příjemné anglické počasí, spousta nachozených kilometrů a těšíme se na příště.


Podobné aktuality

Další vydání školního časopisu
Představujeme Vám další vydání našeho školního časopisu a přejeme příjemné čtení. Skolni-casopis-4Stáhnout.. více
Škola ožila graffiti
Jeho práce znají všichni občané Opavy.  Prochází kolem nich v Městských sadech, v Kateřinkách, na Jasel.. více
Vítězství v turnaji v goalballu
Chlapci 9. ročníku se zúčastnili integrovaného turnaje v goalballu (sport pro sportovce se zrakovým handicapem). Turna.. více
Static overlay
Chcete k nám přihlásit vaše dítě?

Poskytujeme dokonalé vzdělání pro vaše dítě každý den