Navštívili jsme Humpolec

Vybraní žáci pátých, šestých, sedmých a osmých tříd vyrazili na začátku května do Humpolce a jeho okolí. Město známé z filmu Marečku, podejte mi pero! poznali díky pozvání ze ZŠ Hálkova. Program byl nabitý, první den žáci navštívili hrad v Lipnici nad Sázavou, kde se natáčelo hned několik pohádek např. Čert ví proč. Druhý den na žáky čekala prohlídka centra města a exkurze do pivovaru BERNARD. 

Mgr. Markéta Zemanová


Podobné aktuality

Lehkoatletický čtyřboj ŠD
Ve čtvrtek 13. června se konal na hřišti ZŠ Englišova atletický čtyřboj, kterého se zúčastnilo celkem 9 školních druži.. více
Atletický čtyřboj 4. a 5. tříd
Výborného výsledku dosáhli dnes naši hoši (4.-5. tříd) Jeroným Tengler (5. A), Tobiáš Hlaváč (5. A), Josef Petlach (5... více
Static overlay
Chcete k nám přihlásit vaše dítě?

Poskytujeme dokonalé vzdělání pro vaše dítě každý den