Na Zahradní slavnosti se bavili malí i velcí

Tradiční Zahradní slavnost je opět za námi. Zahrada na Mírové ulici zase po roce ožila velkou společenskou událostí. Počasí naštěstí vydrželo, rodiče si odpočinuli u dobrého jídla a pití, děti si zasoutěžily, zasportovaly a vydováděly se. O krásný vstup se zasloužili žáci navštěvující školní družinu, kteří si připravili několik tanečních vystoupení. Třída 3. A si připravila v tělocvičně pohádku s názvem Království bez slunce. Jednotlivá venkovní stanoviště byla v obležení – skákalo se v pytli, lovily se rybičky, házelo se míčky na přesnost, shazovaly se plechovky, poznávaly se předměty, zdolávala se překážková dráha. Přišli také maskoti, nechybělo ani malování na obličej či potisk triček.

Všichni se dobře bavili a už teď se těšíme na příští ročník, který strávíme společně.

Mgr. Petra Moravcová


Podobné aktuality

Lehkoatletický čtyřboj ŠD
Ve čtvrtek 13. června se konal na hřišti ZŠ Englišova atletický čtyřboj, kterého se zúčastnilo celkem 9 školních druži.. více
Zveme Vás na Zahradní slavnost
ZŠ T. G. Masaryka zve žáky i jejich rodiče na tradiční Zahradní slavnost. Ta se bude konat v úterý 4. června na zahrad.. více
Okresní dopravní soutěž
Ve středu 15. května proběhla v Kylešovicích okresní dopravní soutěž. Zúčastnilo se 11 školních družin. Ze školní.. více
Static overlay
Chcete k nám přihlásit vaše dítě?

Poskytujeme dokonalé vzdělání pro vaše dítě každý den