Mikulášský aerobik stříbrný a bronzový

V pondělí 4. prosince se v Opavě ve ŠD Vrchní uskutečnila pohybová soutěž – Mikulášský aerobik. Soutěžilo se ve 2 kategoriích, kde se podařilo našim děvčatům probojovat do finále mezi deset nejlepších. Za první kategorii vybojovala nádherné 2. místo Julie Adamczyková, za druhou kategorii krásné 3. místo Aneta Juchelková. Velké poděkování patří všem děvčatům, která nás reprezentovala.

Za ŠD nás reprezentovaly:

1. kategorie: Adélka Lhotská (2. A), Berenika Moravcová a Julie Adamczyková (z 2. B)

2. kategorie: Nikol Hlaváčová (3. A), Sabina Schreierová (4. B), Aneta Juchelková (5. B)

Mgr. Veronika Lubeníková

Den otevřených dveří
Základní škola T. G. Masaryka Vás srdečně zve na Den otevřených dveří, který se uskuteční v úterý 19. března. Budete m.. více
Advent na naší škole
Živý betlém, koledy i zabijačka. Čtvrtek 7. prosince se na naší škole nesl v duchu Vánoc.Na 1. stupni na Mírové ulici .. více
Zahráli jsme si piškvorky
Školní družina při ZŠ Otická pořádala ve středu 6. prosince turnaj v piškvorkách. Turnaje se také zúčastnili žáci naši.. více