Máme stříbrného Pythagora

Sedmák Samuel Doležel (7. C) bodoval v letošním okresním kole 45. ročníku Pythagoriády, soutěže pro žáky 2. stupně základních škol a víceletých gymnázií se zájmem o matematiku. To se konalo v úterý 22. listopadu a středu 23. listopadu v aule Slezské univerzity. Z celkem 224 soutěžících ze 6. až 9. tříd se náš úspěšný matematik umístil na skvělém druhém místě. Samuelovi velice gratulujeme! Poděkování patří také dalším žákům, kteří nás na Pythagoriádě reprezentovali.


Podobné aktuality

Mladá chovatelka opět v celostátním kole
Eliška Chmelová (8. D) to v okresním kole Soutěže chovatelské dovednosti mládeže v oboru psi všem ukázala. S .. více
Úspěšný žák exceloval v mateřštině
Olympiáda z českého jazyka je specifická disciplína. Sestává z řešení jazykových zapeklitostí a z tvorby psaného textu.. více
Máme nejlepší biatlonisty v Opavě
Páteční dopoledne patřilo biatlonu. 18 žáků z vyššího stupně se dnes účastnilo biatlonových závodů. Sportovci se musel.. více
Static overlay
Chcete k nám přihlásit vaše dítě?

Poskytujeme dokonalé vzdělání pro vaše dítě každý den