Máme stříbrného Pythagora

Sedmák Samuel Doležel (7. C) bodoval v letošním okresním kole 45. ročníku Pythagoriády, soutěže pro žáky 2. stupně základních škol a víceletých gymnázií se zájmem o matematiku. To se konalo v úterý 22. listopadu a středu 23. listopadu v aule Slezské univerzity. Z celkem 224 soutěžících ze 6. až 9. tříd se náš úspěšný matematik umístil na skvělém druhém místě. Samuelovi velice gratulujeme! Poděkování patří také dalším žákům, kteří nás na Pythagoriádě reprezentovali.


Podobné aktuality

Advent na naší škole
Živý betlém, koledy i zabijačka. Čtvrtek 7. prosince se na naší škole nesl v duchu Vánoc.Na 1. stupni na Mírové ulici .. více
Zahráli jsme si piškvorky
Školní družina při ZŠ Otická pořádala ve středu 6. prosince turnaj v piškvorkách. Turnaje se také zúčastnili žáci naši.. více
Exkurze do Památníku a muzea Osvětim – Březinka
Naše škola již tradičně pořádá exkurzi pro žáky 9. ročníků do Památníku a muzea Osvětim – Březinka. Letos jsme se tam .. více
Static overlay
Chcete k nám přihlásit vaše dítě?

Poskytujeme dokonalé vzdělání pro vaše dítě každý den