Máme stříbrného Pythagora

Sedmák Samuel Doležel (7. C) bodoval v letošním okresním kole 45. ročníku Pythagoriády, soutěže pro žáky 2. stupně základních škol a víceletých gymnázií se zájmem o matematiku. To se konalo v úterý 22. listopadu a středu 23. listopadu v aule Slezské univerzity. Z celkem 224 soutěžících ze 6. až 9. tříd se náš úspěšný matematik umístil na skvělém druhém místě. Samuelovi velice gratulujeme! Poděkování patří také dalším žákům, kteří nás na Pythagoriádě reprezentovali.

Psaní od srdce putují seniorům
Čtyři třídy na 2. stupni se rozhodly zapojit se do projektu Psaní od srdce, jenž je zaměřen na seniory žijící jak v do.. více
Stříbro z atletického čtyřboje
Další z atletických závodů, kterého se naši žáci zúčastnili, byl atletický čtyřboj. Soutěžilo se v běhu na 60 m, 600 m.. více