Lyžařská školička v Tošovicích

Minulý týden strávili žáci nižšího stupně ve sportovním duchu, a to na lyžích a snowboardech v HEIPARKu v Tošovicích. Celý týden si užívali krásného zimního počasí, příjemného prostředí, party bezva kamarádů a hlavně pohybu na čerstvém vzduchu. Děti byly rozděleny do šesti skupin dle výkonnosti. U všech sportovců bylo znát nadšení a radost ze sportu. V pátek si všichni vyzkoušeli opravdové závody, kde mohli porovnat své nově získané dovednosti na sněhu. Na závěr každý dostal sladkou odměnu za snahu a nasazení. Poděkování patří také Sportovním kurzům za organizaci lyžařského výcviku.

Na další sportovní akci se těší Mgr. Olga Hromadová


Podobné aktuality

Lehkoatletický čtyřboj ŠD
Ve čtvrtek 13. června se konal na hřišti ZŠ Englišova atletický čtyřboj, kterého se zúčastnilo celkem 9 školních druži.. více
Atletický čtyřboj 4. a 5. tříd
Výborného výsledku dosáhli dnes naši hoši (4.-5. tříd) Jeroným Tengler (5. A), Tobiáš Hlaváč (5. A), Josef Petlach (5... více
Static overlay
Chcete k nám přihlásit vaše dítě?

Poskytujeme dokonalé vzdělání pro vaše dítě každý den