Lyžařská školička v Tošovicích

Minulý týden strávili žáci nižšího stupně ve sportovním duchu, a to na lyžích a snowboardech v HEIPARKu v Tošovicích. Celý týden si užívali krásného zimního počasí, příjemného prostředí, party bezva kamarádů a hlavně pohybu na čerstvém vzduchu. Děti byly rozděleny do šesti skupin dle výkonnosti. U všech sportovců bylo znát nadšení a radost ze sportu. V pátek si všichni vyzkoušeli opravdové závody, kde mohli porovnat své nově získané dovednosti na sněhu. Na závěr každý dostal sladkou odměnu za snahu a nasazení. Poděkování patří také Sportovním kurzům za organizaci lyžařského výcviku.

Na další sportovní akci se těší Mgr. Olga Hromadová


Podobné aktuality

Advent na naší škole
Živý betlém, koledy i zabijačka. Čtvrtek 7. prosince se na naší škole nesl v duchu Vánoc.Na 1. stupni na Mírové ulici .. více
Zahráli jsme si piškvorky
Školní družina při ZŠ Otická pořádala ve středu 6. prosince turnaj v piškvorkách. Turnaje se také zúčastnili žáci naši.. více
Přišli k nám Mikuláš, čerti i andělé
Dnes navštívil děti z prvního stupně Mikuláš s hodnými andílky a zlobivými čerty. Malé hříchy děti odčinily zpěvem neb.. více
Static overlay
Chcete k nám přihlásit vaše dítě?

Poskytujeme dokonalé vzdělání pro vaše dítě každý den