LiStOVání s Lukášem Hejlíkem

Dnes jsme společně s herci Lukášem Hejlíkem a Věrou Hollou LiStOVali. Nižšímu stupni představili knihu „Šmodrcha – Pěkně popletený kočičák“. Čtené úryvky z knihy byly obohaceny hereckým výkony, příhodný hudebním doprovodem i rekvizitami. Žáci se tak mohli do příběhu knihy Šmodrcha lépe ponořit. Mladí diváci si vystoupení užili a odcházeli bohatší o zajímavou zkušenost.

Vyšší stupeň se dozvěděl mnohé o tom „Jak být klukem/holkou“, tedy o „všem, co jste chtěli vědět o pubertě a báli jste se Googlit“. Díky protagonistům scénického čtení dostali žáci 6.-9. třídy nejednu „radu“, jak zvládnout nelehké období dospívání a s tím spojené potíže s milostnými vztahy, vzhledem, sexem a sexualitou či kamarádstvím.

Mgr. Martina Lévayová, Mgr. Petra Moravcová

Předškoličky plné zábavy, her a učení
Milí rodiče a děti. Rádi bychom Vás pozvali na naše speciální předškolní lekce, které jsou plné zábavy, her a učení.. více
Lyžařská školička pro 1. stupeň