LiStOVání s Lukášem Hejlíkem

Dnes jsme společně s herci Lukášem Hejlíkem a Věrou Hollou LiStOVali. Nižšímu stupni představili knihu „Šmodrcha – Pěkně popletený kočičák“. Čtené úryvky z knihy byly obohaceny hereckým výkony, příhodný hudebním doprovodem i rekvizitami. Žáci se tak mohli do příběhu knihy Šmodrcha lépe ponořit. Mladí diváci si vystoupení užili a odcházeli bohatší o zajímavou zkušenost.

Vyšší stupeň se dozvěděl mnohé o tom „Jak být klukem/holkou“, tedy o „všem, co jste chtěli vědět o pubertě a báli jste se Googlit“. Díky protagonistům scénického čtení dostali žáci 6.-9. třídy nejednu „radu“, jak zvládnout nelehké období dospívání a s tím spojené potíže s milostnými vztahy, vzhledem, sexem a sexualitou či kamarádstvím.

Mgr. Martina Lévayová, Mgr. Petra Moravcová


Podobné aktuality

Lehkoatletický čtyřboj ŠD
Ve čtvrtek 13. června se konal na hřišti ZŠ Englišova atletický čtyřboj, kterého se zúčastnilo celkem 9 školních druži.. více
Atletický čtyřboj 4. a 5. tříd
Výborného výsledku dosáhli dnes naši hoši (4.-5. tříd) Jeroným Tengler (5. A), Tobiáš Hlaváč (5. A), Josef Petlach (5... více
Static overlay
Chcete k nám přihlásit vaše dítě?

Poskytujeme dokonalé vzdělání pro vaše dítě každý den