Jak jsme jeli podpořit naše para hokejisty

V pondělí 2. října jsme se vydali podpořit na IPH CUP naše para hokejisty, kteří svedli dechberoucí bitvu s para hokejisty z Kanady. Do našeho fandění jsme se nebáli dát vše a fandili jsme, co nám síly stačily. I když jsme nakonec Kanaďanům těsně podlehli 1:2, byl to úžasný zápas.

Za tento skvělý zážitek našim reprezentantům děkujeme a přejeme jim štěstí v dalších zápasech.

Za žáky 2. stupně Tereza Lhotská a Justýna Matýsková

Pohádkáři z 8. A
Vypadá to, že naše škola je líhní spisovatelských talentů. Naši osmáci z áčka převálcovali konkurenci z celé ČR a zabr.. více
Čtenářský plenér v Mokřinkách