eTwinning se 6. C

Měsíc od seznámení jsme konečně mohli naživo poznat zahraniční spolužáky. Online setkání naplánované na čtvrtek 29. února ve 12.30 hodin po očekávaných počátečních technických potížích proběhlo hladce, signál vydržel bez přerušení v trojúhelníku ČR, Německo, Španělsko. Nabyté vědomosti z aktivity Getting to know each other jsme si prověřili hrou Kahoot v 6 skupinách z každé země. Z celkem 18 týmů jsme se bohužel neumístili na třech výherních pozicích. Ale bojovali jsme jako lvi, výhercům ze Španělska a Německa blahopřejeme a pošleme balíček zasloužené odměny (typicky české sladkosti). Těšíme se na další spolupráci v aktivitě Comparing schools.

Mgr. Lenka Heczková


Podobné aktuality

Další vydání školního časopisu
Představujeme Vám další vydání našeho školního časopisu a přejeme příjemné čtení. Skolni-casopis-4Stáhnout.. více
Škola ožila graffiti
Jeho práce znají všichni občané Opavy.  Prochází kolem nich v Městských sadech, v Kateřinkách, na Jasel.. více
Vítězství v turnaji v goalballu
Chlapci 9. ročníku se zúčastnili integrovaného turnaje v goalballu (sport pro sportovce se zrakovým handicapem). Turna.. více
Static overlay
Chcete k nám přihlásit vaše dítě?

Poskytujeme dokonalé vzdělání pro vaše dítě každý den