Deváťáci na Slezském gymnáziu

V pátek 6. října navštívili naši žáci devátých tříd uvažující o všeobecném studiu Slezské gymnázium Opava. V rámci oslav 30 let od vzniku této instituce si pro nás připravili zajímavé dopoledne. Po úvodním představení školy a projektů na žáky čekaly nejrůznější stanoviště, kde měli možnost zhlédnout divadelní představení v anglickém, francouzském i ruském jazyce, představení ohnivé show skupiny Heavy metals, nejrůznější pokusy i prezentaci IT učeben, na jejichž vybavení jsme ostatně zvyklí i z naší školy – ať už se jednalo o robotiku, či 3D tiskárny, zajímavé byly i gravírovací stroje.
Mgr. Tomáš Osadník

Psaní od srdce putují seniorům
Čtyři třídy na 2. stupni se rozhodly zapojit se do projektu Psaní od srdce, jenž je zaměřen na seniory žijící jak v do.. více
Stříbro z atletického čtyřboje