Děti si užily karneval

Program karnevalu pro děti školní družiny si připravili žáci školního klubu pod vedením paní vychovatelky Jaroslavy Gabrielové. Klubáci se proměnili na zakleté princezny a draky. Děti plnily úkoly, soutěžily, aby princezny zachránily. Nechyběly ani honičky a tanec, který ke karnevalu patří. Ptáte se, která maska byla nejhezčí? No přece úplně všechny. Nakonec si každá „maska“ pochutnala na sladké odměně.

Mgr. Jana Tancíková

Ve středu 15. května proběhla v Kylešovicích okresní dopravní soutěž. Zúčastnilo se 11 školních družin. Ze školní.. více
Družina si vytančila bronz
Dnes 7. května je náš šťastný taneční den, kdy jsme při opravdu velké konkurenci úspěšně vybojovali krásné 3. místo v .. více