Děti hrají dětem

V úterý 28. listopadu zahráli naši žáci v Loutkovém divadle v Opavě dětem z opavských mateřských škol pohádky.

Děti ze školní družiny si pro MŠ Riegrova, Havlíčkova, Zborovského a Srdíčko připravily pohádku O Koblížkovi, žáci ze školního klubu předvedli pohádku O perníkové chaloupce, kterou si nacvičili a autorsky upravili v dramatickém kroužku pod vedením paní vychovatelky Jaroslavy Gabrielové. Pohádky měli možnost zhlédnout také naši prvňáčci. Obě představení byla velmi vydařená, odměnou pro malé herce byl obrovský potlesk.

Mgr. Jana Tancíková

Den otevřených dveří
Základní škola T. G. Masaryka Vás srdečně zve na Den otevřených dveří, který se uskuteční v úterý 19. března. Budete m.. více
Advent na naší škole