Den na Slezském gymnáziu

V úterý 21. února se vybraní zájemci z řad deváťáků zúčastnili “výuky” na Slezském gymnáziu v Opavě. Strávili zde smysluplné čtyři hodiny, a to vše pod záštitou projektu Emise. V chemické učebně to hořelo, barvilo se a prskalo. Ve fyzice se žáci zabývali světlem, tlakem a panem Newtonem. Díky projektu Emise už ví, že by jim neměl být lhostejný stav ovzduší v jejich okolí, že tato mladá generace může dokázat prosadit své myšlenky a nápady a v neposlední řadě že mají myslet na své zdraví – omezit mobily, tablety a počítače, využívat filtr modrého světla, a užít si tak klidnější, delší a zdravý spánek. Tak dobrou noc a sladké snění bez rušivých vlivů.

Mgr. Karina Krejčí


Podobné aktuality

Přišli k nám Mikuláš, čerti i andělé
Dnes navštívil děti z prvního stupně Mikuláš s hodnými andílky a zlobivými čerty. Malé hříchy děti odčinily zpěvem neb.. více
Výjezdní Logic-Con
Na listopadovém čtyřdenním Logic-Conu s nadanými dětmi naší školy se toho dělo hodně. Šifry a sudoku, hlavolamy, robot.. více
LiStOVání s Lukášem Hejlíkem
Dnes jsme společně s herci Lukášem Hejlíkem a Věrou Hollou LiStOVali. Nižšímu stupni představili knihu „Šmodrcha – Pěk.. více
Static overlay
Chcete k nám přihlásit vaše dítě?

Poskytujeme dokonalé vzdělání pro vaše dítě každý den