Den na Slezském gymnáziu

V úterý 21. února se vybraní zájemci z řad deváťáků zúčastnili “výuky” na Slezském gymnáziu v Opavě. Strávili zde smysluplné čtyři hodiny, a to vše pod záštitou projektu Emise. V chemické učebně to hořelo, barvilo se a prskalo. Ve fyzice se žáci zabývali světlem, tlakem a panem Newtonem. Díky projektu Emise už ví, že by jim neměl být lhostejný stav ovzduší v jejich okolí, že tato mladá generace může dokázat prosadit své myšlenky a nápady a v neposlední řadě že mají myslet na své zdraví – omezit mobily, tablety a počítače, využívat filtr modrého světla, a užít si tak klidnější, delší a zdravý spánek. Tak dobrou noc a sladké snění bez rušivých vlivů.

Mgr. Karina Krejčí


Podobné aktuality

Mladá chovatelka opět v celostátním kole
Eliška Chmelová (8. D) to v okresním kole Soutěže chovatelské dovednosti mládeže v oboru psi všem ukázala. S .. více
Úspěšný žák exceloval v mateřštině
Olympiáda z českého jazyka je specifická disciplína. Sestává z řešení jazykových zapeklitostí a z tvorby psaného textu.. více
Máme nejlepší biatlonisty v Opavě
Páteční dopoledne patřilo biatlonu. 18 žáků z vyššího stupně se dnes účastnilo biatlonových závodů. Sportovci se musel.. více
Static overlay
Chcete k nám přihlásit vaše dítě?

Poskytujeme dokonalé vzdělání pro vaše dítě každý den