Den na Slezském gymnáziu

V úterý 21. února se vybraní zájemci z řad deváťáků zúčastnili “výuky” na Slezském gymnáziu v Opavě. Strávili zde smysluplné čtyři hodiny, a to vše pod záštitou projektu Emise. V chemické učebně to hořelo, barvilo se a prskalo. Ve fyzice se žáci zabývali světlem, tlakem a panem Newtonem. Díky projektu Emise už ví, že by jim neměl být lhostejný stav ovzduší v jejich okolí, že tato mladá generace může dokázat prosadit své myšlenky a nápady a v neposlední řadě že mají myslet na své zdraví – omezit mobily, tablety a počítače, využívat filtr modrého světla, a užít si tak klidnější, delší a zdravý spánek. Tak dobrou noc a sladké snění bez rušivých vlivů.

Mgr. Karina Krejčí

Psaní od srdce putují seniorům
Čtyři třídy na 2. stupni se rozhodly zapojit se do projektu Psaní od srdce, jenž je zaměřen na seniory žijící jak v do.. více
Stříbro z atletického čtyřboje