Čtenářský plenér v Mokřinkách

Od 14. do 17. května měli žáci vyššího stupně možnost zúčastnit se čtenářského plenéru, který se konal v Rekreačním středisku Bílá Holubice v Mokřinkách. Nakonec nás jelo 17 čtenářek. První den jsme se vzájemně seznamovaly a celý plenér zahájily úvodní aktivitou nazývanou „Katapult“, následovalo knižní domino a četba knih. Další den jsme se všechny vydaly do Starých Těchanovic na Těchanovickou vyhlídku, kde jsme tvořily básně o putování. Zpět do Mokřinek jsme ještě stihly navštívit Jánské Koupele. Areál bývalých lázní jsme si nejen prošly, ale i vyfotily, abychom následující dopoledne mohly ve skupinkách psát hororové povídky inspirované tímto strach nahánějícím místem. Odpoledne patřilo čtení knih a vyplňování pracovních listů. Poslední den už jsme se jen balily a při četbě dalších knih jsme čekaly na odjezd.

Za všechny zúčastněné čtenářky Veronika Anderschová, Anna Fajkusová a Valerie Becková (všechny z 8. A)


Podobné aktuality

Další vydání školního časopisu
Představujeme Vám další vydání našeho školního časopisu a přejeme příjemné čtení. Skolni-casopis-4Stáhnout.. více
Škola ožila graffiti
Jeho práce znají všichni občané Opavy.  Prochází kolem nich v Městských sadech, v Kateřinkách, na Jasel.. více
Vítězství v turnaji v goalballu
Chlapci 9. ročníku se zúčastnili integrovaného turnaje v goalballu (sport pro sportovce se zrakovým handicapem). Turna.. více
Static overlay
Chcete k nám přihlásit vaše dítě?

Poskytujeme dokonalé vzdělání pro vaše dítě každý den