Čarodějnické odpoledne v družině

Ve čtvrtek 27. dubna si družina užila zábavné odpoledne v duchu „Pálení čarodějnic.“ Sešli jsme se na zahradě, kde byla pro děti přichystána různá stanoviště. Děti se proletěly připravenou dráhou na čarodějných košťatech, házely pavouky do kruhu, motaly čarodějná klubíčka, luštily tajenku, prováděly pokusy, procházely se po laně, a dokonce se svým podpisem upsaly do „Školy čar a kouzel“. Celé odpoledne se neslo v příjemné atmosféře. Všem zúčastněným dětem děkujeme.

Mgr. Veronika Lubeníková

Ve středu 15. května proběhla v Kylešovicích okresní dopravní soutěž. Zúčastnilo se 11 školních družin. Ze školní.. více
Družina si vytančila bronz
Dnes 7. května je náš šťastný taneční den, kdy jsme při opravdu velké konkurenci úspěšně vybojovali krásné 3. místo v .. více