Čarodějnické odpoledne v družině

Ve čtvrtek 27. dubna si družina užila zábavné odpoledne v duchu „Pálení čarodějnic.“ Sešli jsme se na zahradě, kde byla pro děti přichystána různá stanoviště. Děti se proletěly připravenou dráhou na čarodějných košťatech, házely pavouky do kruhu, motaly čarodějná klubíčka, luštily tajenku, prováděly pokusy, procházely se po laně, a dokonce se svým podpisem upsaly do „Školy čar a kouzel“. Celé odpoledne se neslo v příjemné atmosféře. Všem zúčastněným dětem děkujeme.

Mgr. Veronika Lubeníková


Podobné aktuality

Mikulášský aerobik stříbrný a bronzový
V pondělí 4. prosince se v Opavě ve ŠD Vrchní uskutečnila pohybová soutěž – Mikulášský aerobik. Soutěži.. více
Děti hrají dětem
V úterý 28. listopadu zahráli naši žáci v Loutkovém divadle v Opavě dětem z opavských mateřských škol p.. více
Organizace výuky v pondělí 27. 11. 2023 v době stávky zaměstnanců ve školství
Vážení rodiče, v pondělí 27. 11. 2023 proběhne stávka zaměstnanců ve školství, kterou organizuje ČMOS PŠ. Vzhl.. více
Static overlay
Chcete k nám přihlásit vaše dítě?

Poskytujeme dokonalé vzdělání pro vaše dítě každý den